...

Nowe miejsce na mapie Lublina!

Cześć! Witamy Cię w nowym miejscu na rozrywkowej mapie Lublina! Właśnie tutaj rozpoczyna się wyjątkowa przygoda i niezapomniana zabawa pełna śmiechu, radości… oraz nuty zaskoczenia! Selfie Station czeka właśnie na Ciebie i Twoich przyjaciół. U nas zrobisz niezwykłe selfie, filmy i zdjęcia, które zachwycą wszystkich Twoich znajomych i followerów, a przede wszystkim będą dla Ciebie idealną pamiątką!

Dostarczamy niesamowitych emocji i najlepszej zabawy

Skoro tu jesteś, to zapewne lubisz robić selfie, ciekawe, intrygujące zdjęcia, a przede wszystkim cenisz sobie dobrą zabawę! Skoro tak, to ładuj telefon, rób miejsce na karcie pamięci, zabieraj przyjaciół i bawcie się w najlepsze w Selfie Station! Tutaj zrobisz wyjątkowe zdjęcia, które jeszcze dłuuugo będziesz wspominać.

Niepowtarzalne, zaskakujące i totalnie nieoczywiste scenerie, bajeczne kolory, dżungla niesamowitej roślinności i magiczne postacie! To jeszcze nie wszystko. Z nami zdecydowanie wejdziesz do innego świata pełnego niesamowitych kadrów! Jakie będą Twoje zdjęcia? Kto albo co skradnie Twoje serce? Jaka sceneria będzie Twoją ulubioną? To zależy tylko do Ciebie i Twojej fantazji!

Wizyta w Selfie Station to super pomysł na…

Zabawę z przyjaciółmi i rodziną, urodzinową lub okolicznościową sesję fotograficzną, niepowtarzalną randkę, wycieczkę szkolną… i wiele, wiele innych! Rozwijasz swoje social media i chcesz zaskoczyć swoich obserwatorów niesamowitymi zdjęciami? Trafiłeś idealnie!

To jak? Jesteś gotowy na najlepszą zabawę w naszym niezwykłym świecie? Rezerwuj bilety i baw się na całego!

Scroll to Top
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.