...

Czas na najlepszą zabawę w grupie!

Szkolna wycieczka, spotkanie z pracownikami, wieczór panieński a może… po prostu wyjście w większej grupie? Jak mówi znane przysłowie: w grupie siła. Także bądźcie gotowi na najlepszą zabawę i super dawkę radości w Selfie Station.

Wycieczka szkolna do Selfie Station!

W ciągu roku szkolnego odwiedzacie różne ciekawe miejsca i muzea, które pomagają Wam w poznawaniu  świata. Już teraz możecie odwiedzić niekonwencjonalnymi muzeum sztuki współczesnej!  Rozmawiacie ze swoim nauczycielem w sprawie wspólnego wyjścia, które pozwoli Wam nawiązać fajne relacje i pobawić się razem w zupełnie innej przestrzeni! Przecież wyjście do muzeum zawsze jest spoko rozwiązaniem. Zgłaszacie się do nas i otrzymujecie informacje na temat wolnych terminów. Rezerwujcie terminy, kupujcie bilety, ładujcie telefony i twórzcie razem z nami niesamowite wspomnienia do Waszej klasowej i szkolnej kroniki!

Najlepsza integracja z pracownikami!

Dziale HR szukasz nietuzinkowego miejsca na wyjście dla swoich dzielnych i oddanych pracowników? Mamy dla Was coś specjalnego! Już dziś możecie zorganizować dla swoich firmowych bohaterów i kontrahentów specjalną wizytę w Selfie Station. Gwarantujemy Wam świetną zabawę w naszych nietuzinkowych pokojach pełnych zaskakujących niespodzianek. To idealny czas, który pozwoli Wam na chwilę kolorowego wytchnienia od Waszego biura, a kto wie, może właśnie w Selfie Station uda Wam się nawiązać niezwykle korzystne kontrakty handlowe! Skontaktujcie się z nami i łapcie najlepsze terminy na najlepszą zabawę w LUBLINIE!

Specjalne wyjście i specjalne bilety!

Specjalnie dla grup zorganizowanych mamy przygotowane bilety grupowe. Pamiętajcie, że z biletów grupowych mogą skorzystać nie tylko uczniowie szkół, ale także studenci czy pracownicy firm. Bilet grupowy przysługuje grupom minimum 15-osobowym. Zakupu biletów na wydarzenie dokonuje jeden nabywca. Potrzebujecie FV? Nie ma problemu – zgłoście nam to w chwili rezerwacji biletów.

Kontakt dla grup zorganizowanych: tel. +48 797-970-238

Scroll to Top
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.